Trnavská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Šimon 24. júna 2019

Dobrý deň,
Chcel by som upozorniť na chýbajúci prechod pre chodcov na križovatke pri zastávke MHD Správa ciest. Z oboch strán vedie k ceste chodník ale prechod pre chodcov chýba.

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie Regionálnej správe ciest .

S pozdravom

OKČ-ŽP
04. február 2020

Lubor

Dobry den.
vie mi niekto odpovedat preco tuto poziadavku poslali Regionalnej sprave ciest,ked je uplne jasne ze az po krizovatku KLIMAK je tato cesta miestna komunikacia ,to znamena ze patri MESTU NITRA.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.