Dlhá-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Palino 29. júna 2019

Dobrý deň,

rád by som poukázal na nebezpečne zvyšky odstráneného záradlia vystupujúce z chodníka.

Svojho času tu bolo inštaalované žlté zábradlie jednak chrániace chodcov a jednak brániace chodcom "bezbreho" prechádzať cez križovatku. Z akých dôvodov bolo nakoniec odstránené, to neviem, ale každopádne jeho odstránenie:
- vyzerá ako nedokončená práca
- ohrozuje chodcov - hlavne večer
- špeciálne ohrozje deti - v blízkosti sú ZŠ aj MŠ, kde, keď ide učiteĺka s deťmi, deti nevidia idúc v dvojrade dostatočne pred seba, čo je rovno objednávka pádu a pri troche nešťastia aj s veľmi škaredým zranením.

Prosím o dokončenie odstránenia zvyškov zábradlia tak, aby neohrozovalo občanov. Malo to byť vykonané už v 1. slede..

Ďakujem,

Palino

09. júl 2019

Palino

Dakujem, fotku postnem, ked pojdem okolo, ale kazdopadne zabradlie je OPRAVENE :-)
Bolo nainstalovane naspat a plni svou funkciu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.