Dolnočermánska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Dobrý deň. Na chodníku na Dolnočermánskej ulici je v tomto obdobi neupravený chodník. Zeleň zasahuje do chodníka viď foto. Prosim o odstránenie spomínanej zelene.

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet poslaný na riešenie stredisku mestských služieb

s pozdravom

OKČ-ŽP
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet vyriešený - vyčistené v 30.týždni

S pozdravom

OKČ-ŽP stredisko mestských služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania