Kanálová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Ján Novák 24. júla 2019

Takto tu je tento vrak cca od konca mája..

25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
tento podnet už bol hlásený a je v riešení , prikladám odpoveď MP.


Uvedený zhorený vrak je v štádiu riešenia policajným zborom. Jedná sa o podozrenie z trestného činu a vozidlo je nutné po dobu potrebnú na vykonávanie úkonov na objasňovanie veci ponechať na mieste. Po odporučení vyšetrovateľom policajného zboru majiteľ prisľúbil okamžité odstránenie vraku
S pozdravom

Mestská polícia

OKČ-ŽP
16. október 2019

Ján Novák

Už je odstránený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania