Kmeťova-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Po celej dlzke chodnika rozne vytlky, diery, bubliny a ine. Niekde chybajuci beton, uz by sa to mohlo zacat opravovat. Cela cast od konecnej autobusov Kmetova.

05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Predmetný chodník si vyžaduje súvislú opravu.
Preto odporúčame zaradiť súvislú opravu chodníka medzi investičné akcie mesta Nitry.
Zároveň posielam podnet na investičné odd.

S pozdravom

OKČ-ŽP stredisko mestských služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania