Murániho-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 08. októbra 2019

neodpratané konáre po orezaní na Murániho ulici pri schodoch na parkovisko nachádzajúce sa pod Murániho ulicou.

09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb.
S pozdravom

OKČ-ŽP
06. september 2019

Michal

Podnet vyriešený. ďakujem.
04. október 2019

Michal

nanovo tam niekto nezodpovedný nanosil bioodpad.
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

zaslané na riešenie stredisku mestských služieb.

S pozdravom

OKČ-ŽP
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je opäť vyriešený.

S pozdravom

OKČ-ŽP
21. október 2019

Michal

zatiaľ to nebolo odstránené!
22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet mal byť vyriešený - odpoveď prišla, že konáre sú odvezené.
Znova poslané na stredisko mestských služieb.

S pozdravom

OKČ-ŽP
20. november 2019

Michal

nevyriešené
19. január 2020

Michal

bez zmeny
30. január 2020

Michal

konáre odvezené, no mohli aj vyhrabať to lístie ,...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania