Kalinčiakova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

potreba vytrhat burinu

19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na stredisko mestských služieb.

S pozdravom

OKČ-ŽP
23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet vyriešený aktivačnými pracovníkmi.
S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania