Kmeťova-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Filip 17. augusta 2019

Dobrý deň, na týchto troch fotografiách v okolí Kmeťovej 7 a chodníku, na ktorom je zastávka Murániho ( autobusy chodia smerom do mesta, napr. číslo 32 ) sú chodníky v zlom stave. Sú popraskané, raste tráva a pod...Ťažko sa tam chodí s kufrom, s kočíkom a určite sa nie práve najlepšie chodí aj občanov, ktorí majú napríklad barle či vozík.

19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb.

S pozdravom

OKČ-ŽP
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Na predmetnom úseku sa má realizovať cyklochodník.

Jedná sa o investičnú akciu.
Podnet zaslaný na Odbor investičnej výstavby a rozvoja a VMČ č.5
S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania