Hviezdoslavova trieda-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Jana 28. augusta 2019

Dobrý deň, tieto muškáty doplatili na niekoho nezodpovednosť a vyschli. Prosím odstrániť rastliny prípadne celú nádobu, pretože už neplní svoju estetickú funkciu, práve naopak. Takýchto vyschnutých košov je tu minimálne 8. Nepekné!

29. august 2019

Jana

Dakujem za rýchle vyriešenie.
02. september 2019

Júlia

Jana, môžem sa spýtať ako bol podnet vyriešený? Boli osadené nové nádoby? Ďakujem za odpoveď. JH
02. september 2019

Jana

Nie Julka, nádoby boli odstránené, aj ked nie všetkých 8, ale iba 6, ale čo už.
02. september 2019

Júlia

Škoda, to som si práve myslela. Aj mne sa už na niektorých podnetoch stalo, že som žiadala o riešenie a miesto toho došlo k odstráneniu bez adekvátnej náhrady. Vďaka za odpoveď. JH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania