Murániho-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

suchý strom pred bistrom šelma na Murániho ulici. pod nim parkujú autá..

16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb.
S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania