Murániho-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

znečistený chodník okolo obrubníkov na Murániho ulici 22-26

16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie Odboru komunálnych činností a životného prostredia.

S pozdravom

OKČ-ŽP
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je vyriešený, schody, rigol a obrubník pri schodoch sa urobí postupne, nakoľko sú tam odparkované vozidlá.

S pozdravom

OKČ-ŽP
19. september 2019

Michal

nemyslím si, že toto je hotové a vyriešené.
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je vyriešený.
S pozdravom

OKČ-ŽP
25. september 2019

Michal

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.