Janka Kráľa-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Peter 17. septembra 2019

Potreba vyčistiť chodník od buriny pri vstupe do parku

18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb a aktivačným pracovníkom.

S pozdravom

OKČ-ŽP
29. september 2019

Jana

Podnet je vyriešený, chodník bol vyčistený. Ďakujeme.
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet vyriešený aktivačnými pracovníkmi.
S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania