Edisonova ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Prosim o vycistenie nespevnenej casti Edisonovej ulice od zeliny a naletovych drevin, ktore znemoznuju priechodnost ulice. Zaroven sa chcem informovat, ci mesto planuje dokoncenie ulice v zmysle spevnenia, vyasfaltovania, vybudovania poulicneho osvetlenia atd. Na prilahlych pozemkoch je planovana vystavba rodinnych domov s vyjazdom prave na nespevnenu cast ulice. Vdaka za informaciu a vyriesenie podnetu. Meszaros

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb a VMČ č.5

S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania