Trieda Andreja Hlinku-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

povalená na zemi

29. september 2019

Palino

Fotka aktuálneho stavu.
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb.
S pozdravom

OKČ-ŽP
05. október 2019

Palino

Dobrý deň, značka je už osadená, ďakujem všetkým zainteresovaným za vyriešenie. Podnet možno oznacit ako vyrieseny. P.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.