Dlhá-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Prepadnutý kanál. Keď ide oproti auto a vodič ide v pravo po svojej strane, tlmiče dostávajú zabrať... Prosím o opravu. Ďakujem, P.

15. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb.

S pozdravom

OKČ-ŽP
16. jún 2020

Palino

Dobrý deň, bolo by možné poskytnúť aspoň predbežný termín opravy?
01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Podnet som opätovne preposlala na riešenie Stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania