Dlhá-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Ivo 27. októbra 2019

Dobrý deň,
prosím o vyznačenie priechodu pre chodcov zvislým a vodorovným dopravným značením. Ide o pozemok vo vlastníctve Rímskokatolíckej cirkvi. Keď ju mesto osloví, určite vyjadrí súhlas s jeho vyznačením.
Ďakujem

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie OKČ-ŽP doprava.
S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania