Topoľčianska-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Jana 05. novembra 2019

Cesty/chodniky su pri silnejsich dazdoch opakovane neprechodne pre ludi, plne vody. Tato situacia vznikla iba po 2 hodiach dazda. Jedna sa o ulice Zoborska, Scasneho, Topolcianska. Neda sa prejst ani k potravinam cez velke kaluze, ani k zastavke, ani po Zoborskej ulici smerom k hlavnej ceste. Hlavna spajacia tepna pre ludi sa zmeni na jazero. Prosim o riesenie odvodov vody. Dakujem

07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
13. november 2019

Matus Bodo

Plne súhlasím, cesty sú nepriechodné ani počas dažďa ani po daždi kedy sú celé od kameňa piesku a blata. Nedá sa ani prechádzať motorovými vozidlami keďže je riziko ošpliechania chodcov. Cesty nemajú járky alebo iné odvody vody, Vyspádovanie ciest nie je vôbec vytvorené pre takéto situácie. Upchané drenážne rúry a pod.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania