Palackého-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 13. novembra 2019

Na Moyzesovej ulici bol zrekonštruovaný chodník - dali tam peknú dlažbu. Bohužiaľ parkujú tu autá a dlažbu ničia.

V priľahlých uliciach je platené parkovanie - podotýkam poloprázdne cez deň.

Cez víkendy je tu okrem pár áut domácich pokoj. Cez týždeň tu však zadarmo parkujú klienti zubára, klienti notára, zamestnanci a návštevníci tejto oblasti.

Bolo by možné osadiť stĺpiky, prípadne dopravné značky, ktoré by zakazovali parkovať na chodníku? Domáci môžu napríklad parkovať na križovatke tých ostrovčekov - je tam miesto pre viacero áut.

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie OKČ-ŽP - doprava

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujeme za Váš podnet.
- ide o porušovanie dopravných predpisov, podnet je potrebné riešiť zo strany MsP preto Váš zadaný podnet bude zaslaný aj na vedomie MsP.
Pekný deň prajem .

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
13. november 2019

Michal

Pani Steinmannová, práve tej MsP som sa chcel vyhnúť nakoľko tá o probléme vie. Pokiaľ tam nebudú jazdiť denne, tak problém nevyriešime. MsP nemá na to kapacity.

Bolo by možné osadiť značky alebo stlpiky?
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Podnetom sa budeme na MsÚ zaoberať a po objasnení stavu a možnostiach riešenia Vás budeme informovať.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
26. november 2019

Michal

OK dakujem.
22. december 2019

Michal

Takže podľa mojich pozorovaní MsP dáva papuče na Moyzesovej ale až vzadu pri Jánošíkovej.

Na tomto úseku na fotke to ignorujú. Takže anarchia. Parkovanie zadarmo a blokovanie chodcov.
21. január 2020

Michal

Stále bez riešenia... verejné parkovisko zadarmo na chodníku.
19. február 2020

Michal

Ako sa rieši tento podnet? Môžete ma informovať? Nevidno žiadny pohyb.

Ako môže mesto vyberať parkovné na vedľajšej ulici a tuto toleruje porušenie zákona?
16. apríl 2020

Michal

Halo?
07. august 2020

Michal

Niečo nové ohľadom podnetu? MsP papučuje domácich na konci ulice, úsek na fotke je cez týždeň plný áut, ktorých majitelia tu nebývajú.

OBE strany ulice sú obadené autami. Ved na prilahlych uliciach je parkovanie.
08. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania