Čajkovského-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Nitra, moje mesto (Fb) 27. novembra 2019

Dlhodobo odstavený vrak vozidla

29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
veľmi pekne ďakujem za Váš podnet.
Po zaslaní podnetu MsP sme dostali vyjadrenie v znení :
Mestská polícia eviduje dlhodobo stojace motorové vozidlo Mercedes čiernej farby na ulici Štúrova, stojace na parkovisku. Z našej strany prebiehajú úkony potrebné k dodržaniu stanovených lehôt a po uplynutí doby budeme postupovať v zmysle zákona.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
02. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Príslušníci mestskej polície dňa 29.11.2019 zistili, že vozidlo bez ev.č. na súkromnom parkovisku pred ubytovňou na ul. Čajkovského č.2 sa už nenachádza.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania