Topoľčianska-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Tomáš 06. januára 2020

Zarastený chodník na rohu Kanálovej a Topoľčianskej ulice.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem .
podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb .

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Uvedený úsek bol vyčistený 10.1.2020

A.Košičár - čistenie komunikácií

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania