Dlhá-kanalizácia-poškodený poklop

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Ján 22. januára 2020

Dobrý deň na dlhej ulici tesne za zákrutou (pravotočivou) je poškodený poklop odvodnovacieho kanálu.

28. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za Váš podnet ktorý bol zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb .
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.