Telgártska-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Nefunkčné verejné osvetlenie

01. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za podnet ktorý som preposlala firme Elcomp.
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
20. máj 2020

Jana

Dobrý deň, to svetlo máte stále nefunkčné?
24. máj 2020

Miroslav Trnkus

Lampa zase nesvieti
24. máj 2020

Miroslav Trnkus

Lampa zase nesvieti, raz ide, raz nie, treba to poriadne skontrolovať alebo ju vymeniť
24. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme opätovne preposlali samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Podnet som opätovne preposlala firme Elcomp.
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
11. august 2020

Miroslav Trnkus

Aj to niekto príde opraviť?
11. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
07. september 2020

Miroslav Trnkus

Od 24 mája je problém nerieseny, ved mi povedzte čo mám kúpiť na opravu a ja si to kúpim, keď je to pre mesto drahé. Problémová ulica a neviete opraviť jednu lampu.
09. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
23. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Podnet som opätovne preposlala firme Elcomp.
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
23. september 2020

Miroslav Trnkus

Už je chyba odstránená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.