Nepredvídateľná cesta

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Odkaz pre starostu 04. mája 2011

Pri jazde autom, ale i chôdzou si človek vôbec nemusí všimnúť, aký veľký skok do prázdna ho čaká. Ide o dosť frekventovanú komunikáciu vzhľadom na to, že sa nachádza pri zdravotnom stredisku - Párovce. Hrozí nielen poškodenie vozidla, ale aj ublíženie si na vlastnom zdraví (zlomenina,...).

07. jún 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento podnet bol odstúpený na priame riešenie Mestským službám v Nitre, príspevkovej organizácii mesta, ktoré vykonáva správu a údržbu miestnych komunikácií, ktoré sú v správe Mesta Nitry.

S pozdravom

JUDr. Igor Kršiak, prednosta MsÚ
02. december 2011

Anonymný užívateľ

Prekvapuje ma šesť hlasov za a žiaden proti. To, že bol podnet postúpený, podľa mňa nie je postačujúca odpoveď. Riešenie môže v tomto bode aj skončiť. Uvítal by som keby úradníci aspoň uviedli termín, kedy bude problém odstránený.
21. júl 2012

clovek

Jasne ze tymto komentarom pana prednostu je tento pripad uzavrety. Sme na slovensku. Ale aspon ze sa niekto uracil vobec na to zareagovat.

Citajte tento clanok (dole prikladam odkaz). Velka jama sa da zaplatat za 2 eura. Ale uradnikom v statnej sprave sa nechce hladat nejakeho nezamestnaneho stavebnika/cestara/murara ktoremu nakupia lacny material a zaplatia 3eura na hodinu aby to spravil. Oni to radsej daju opravit tej najdrahsej firme ktora vypyta miliony. Ved cudzie peniaze sa lahko minaju. A potom ze na opravu ciest niesu peniaze ked tie opravy su aj 10-nasobne predrazene :-/

http://roznava.korzar.sme.sk/c/6369632/roznavcan-dalej-opravuje-chodniky-a-cesty-za-vlastne.html

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania