Neoplatí sa využiť túto komunikáciu

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Odkaz pre starostu 04. mája 2011

Prejsť touto komunikáciou rýchlosťou 40 km/h dáva teda poriadne zabrať akémukoľvek vozidlu. Je síce pekné, že sa pri železničnej stanici spravilo nové parkovisko, no vhodné by bolo opraviť aj daný úsek komunikácie.

07. jún 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento podnet bol odstúpený na priame riešenie Mestským službám v Nitre, príspevkovej organizácii mesta, ktoré vykonáva správu a údržbu miestnych komunikácií, ktoré sú v správe Mesta Nitry.

S pozdravom

JUDr. Igor Kršiak, prednosta MsÚ
09. február 2012

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či odstúpenie podnetu Mestským službám v Nitre dňa 07.júna 2011 viedlo k odstráneniu nevyhovujúceho stavu vozovky.
27. apríl 2013

Spepko

Tento problém stale pretrváva na staničnej ul. Je to na zaplakanie!
15. marec 2020

Miroslav Ballay

Staničná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Povrchová štruktúra cesty je plná výmoľov, jám, výtlkov bez asfaltovania nespĺňajúca štandardné normy - pred rekonštrukciou AS na nej jedna žena utrpela trieštivú zlomeninu - ani po dokončení rekonštrukcie sa cesta neopravila - problém vtedy, ktorý som medializoval spočíval v tom, že patrí ARRIVE... Dosiaľ je cesta nebezpečná a v katastrofálnom stave.
16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Podnet bol opätovne poslaný na riešenie spoločnosti Ariva.
Prajem pekný deň

S pozdravom Cok Steinemannová
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
postúpený podnet som konzultoval s kol. Segíňovou, ktorá ho má v náplni práce. Z fotografie nie je možné s úplnou presnosťou určiť miesto, ktoré je zachytené. Kolegyňa mi však potvrdila už skôr zaslané stanovisko, že všetky úseky ciest, ktoré sú na pozemkoch vo vlastníctve našej spoločnosti, boli v minulom roku opravené. Pokiaľ je fotografia z podnetu aktuálna, predpokladáme, že nejde o cestu na našom pozemku.
S pozdravom
Vladimír Šimko
koordinátor dopravy MHD

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania