Považská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

konáre za stojiskom kontajnerov oproti Považskej 6

20. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujem za podnet ktorý som poslala na stredisko mestských služieb .
Prajem pekný deň .

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
21. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Podnet vyriešený.

s pozdravom Gavalovič OKČ-ŽP SMS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.