Dvorská-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

chyba stlpik proti vjazdu aut

20. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý som preposlala na riešenie stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
21. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Predmetná cyklotrasa nebola do dnešného dňa s kolaudovaná a prevzatá do správy Strediska mestských služieb z tohto dôvodu je podmet preposlaný na riešenie odboru investičnej výstavby.

S pozdravom
Dalibor Repa
Odbor komunálnych činností a
životného prostredia –
Stredisko mestských služieb

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
21. apríl 2020

Peter

Dobry den, neviem ci uvedeny usek spada pod Mesto Nitra, jedna sa o usek NSK - predpokladam, ze ho bude po kolaudacii spravovat NSK, nie Mesto Nitra a jeho organizacie.
22. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Tento úsek patrí pod správu NSK. O uvedenom nedostatku vieme a riešime ho. V najbližších dňoch by mala byť zábrana opravená a osadená na pôvodné miesto. V tomto roku chceme v tomto priestore pod hrádzou osadiť aj prístrešok pre cyklistov. To smetisko v pozadí, tiež zlikvidujeme. Pretože sa jedná o opakované poškodzovanie majetku NSK zabezpečíme   celú časť cyklotrasy , ktorú máme v správe  ( od mosta v Krškanoch až po koniec asfaltovej plochy pri Čechynciach) kamerovým systémom.

S pozdravom
Ing. Karol Jurica

vedúci oddelenia cestovného ruchu,
regionálny cyklokoordinátor NSK

S pozdravom za MsU Cok Steinemannová.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania