Smetny kos na Sturovej

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Roman 23. apríla 2014

Dobry den, velmi casto chodim po chodniku na Sturovej ulici (strana Tesca, resp. domu Sluzieb). Privital by som, keby na tomto chodniku pribudli dake smetne nadoby, kedze jedna je na autobusovej zastavke pri OD Tecso a nasledovna az na zastavke Sturova. V minulosti bol odpadkovy kos pri mestskej tabuli pred Domom sluzieb, ten vsak zmizol. Z mesta chodi vela ludi s obcerstvenim a nemaju kam vyhodit odpadky. Dakujem za napravu.

24. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Naplánujeme osadenie mobiliáru a smetnej nádoby do uvedeného priestoru.

Mestský úrad v Nitre
10. júl 2014

Roman

Pridane 2 smetne kose, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania