Dlhá-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Dobrý deň. Poprosím o odstránenie vyhodených dverí pri konečnej zastávke MHD Gorazdova smer Janíkovce pred mostom pre peších v trávnatej jame. Ďakujem

04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujem za podnet ktorý som poslala na odbor OKČ - referent pre verejné priestranstvá a aktivačné práce.
Prajem pekný deň .

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
12. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes sa to vyzbieralo a upratalo a ešte aj okolie mosta nakoľko po kosení tam ostalo veľa neporiadku
Kto? OKČ a ŽP

S pozdravom
Mgr. Katarína Bedešová
12. máj 2020

Maťo NR

Príroda vám znovu veľmi pekne ďakuje!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.