Pri Dolci-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Vyhodená autobatéria a iny plastový odpad na cyklotrase Janíkovce,je to na úpātí stúpania z Janíkoviec

18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujem za podnet ktorý som poslala na odbor OKČ - referent pre verejné priestranstvá a aktivačné práce.
Prajem pekný deň .

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený .
Kto? OKČ a ŽP

S pozdravom
Mgr. Katarína Bedešová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.