Pod kostolíkom-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Miroslava 11. júna 2020

Od ulice Pod Kostolíkom 4 v Drazovciach sa prepadáva na komplet cesta ,ak to pôjde dalej takto prepadne sa tam nejaké auto a myslím že potom nastanú veľké škody a problémy. Žiadame aby sa táto cesta okamžite dala do stavu používania.

11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujem za podnet ktorý som poslala na odbor - Stredisko mestských služieb
Prajem pekný deň .

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
12. jún 2020

Miroslava

Dobrý deň toto je fotka z dnešného dňa. Naozaj je to akútne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania