Lukáčova-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Nikola Jakubíková 17. júna 2020

Zrkadlo chýba na zákrute vodiči nemajú šancu vidieť ti z opačného smeru ide neaké auto je to nebezpečné aj pre vodičov,chodcov aj cyklistov.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadany podnet ktorý bol preposlaný Odboru Dopravy.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsU Cok Steinemannová.
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Vzhľadom k tomu, že dopravné zrkadlo je dopravné zariadenie, podlieha schváleniu Krajským dopravným inšpektorátom KR PZ v Nitre (ďalej len „KDI“). Vašu požiadavku Odbor dopravy preverí a následne ju adresuje KDI pre vydanie záväzného stanoviska v zmysle cestného zákona.
S pozdravom,
Ing. Matúš Maruniak
dočasne poverený výkonom
funkcie vedúceho odboru dopravy

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania