Dlhá-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Prosim o precistenie tejto kanalizacnej vpuste oproti "Papuči" (ak ju este najdete) :-) Dakujem.

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadany podnet ktorý bol preposlaný stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsU Cok Steinemannová.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.