Štúrova-nadbytočný stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

nadbytočný telegrafný stľp pred Penam sro.

25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za Vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný na riešenie : Telekomunikačný úrad- Sladkovičova ulica,Nitra a ZSE o vyjadrení spoločnosti budem informovať.
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsU Cok Steinemannová.
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Nakoľko sa jedná o súkromný pozemok ktorý patrí firme PENAM SLOVAKIA, a.s.
Štúrova 74/138, bola požiadavka o odstránenie preposlaná aj kompetentnej osobe,riaditeľke prevádzky.
Prajem pekný deň .

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Zadané dodávateľovi na demontáž.
S pozdravom
Slovak Telekom, a.s.
Martin Moravčík

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
22. august 2020

Michal

podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania