Dlhá-chodník a jeho okolie zarastené burinou

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
katarina - mesto 26. júna 2020

prosím o očistenie chodníkov, zábradlia a zastávok MHD od buriny a odpadkov
nahlásené p. Šteffek

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za podnet ktorý som nahlásila Stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
podnet vyriešený
Kto? SMS - Aktivačné práce

S pozdravom
Mgr. Katarína Bedešová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.