Žilinská-chodník znečistený burinou

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
katarina - mesto 07. júla 2020

prosím o vyčistenie ulice Pražská ulica od koľajníc po Salamander
nahlásené p. Muzika

07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za podnet ktorý som poslal na riešenie stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
podnet vyriešený
odviezli SMS
Kto? SMS - Aktivačné práce

S pozdravom
Mgr. Katarína Bedešová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.