Hlavná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
katarina - mesto 16. júla 2020

prosím o očistenie chodníka, od servisu Vereš smer coop jednota
vyrastená zelina a odpadky
nahl. p. Kováč

16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za podnet ktorý bol preposlaný Stredisku mestských služieb .
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
podnet vyriešený chodník očistený a aj okolie upratané o dodpadkov
Kto? SMS - Aktivačné práce

S pozdravom
Mgr. Katarína Bedešová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.