Dlhá-poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Dobrý deň, prosím o opravu celého chodníka popri hlavnej ceste na Dlhej ul. v smere od Janíkoviec od Detskeho domova po svetelnú križovatku A.Hlinku, je veľmi poškodený povrch - výtlky, časť prepadnutá, s kočíkom prejsť je hotová katastrofa. Ďakujem.

17. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za Vami zadaný podnet ktorý som preposlala na riešenie Odboru Investičnej výstavby nakoľko sa jedná o rozsiahlu opravu.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
24. august 2020

Maťo NR

Dobrý deň, poprosím o info., v akom štádiu - konkrétnejšie je tento podnet? Ďakujem.
26. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň zatiaľ som nedostala odpoveď s informáciami o oprave .
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsU Cok Steinemannová.
27. august 2020

Viktor Sidor

Dlhá-chodník v zlom stave

Poprosím o čo najskoršie vyrovnanie nerovností a preasfaltovanie chodníka od zástavky MHD od ul. Ďurčanského smerom ku kostolu Sv. Martina až po zastávku na A.Hlinku po pravej strane pri chrenovskom cintoríne, resp. aspoň po križovatku s ul. A. Hlinku po semafory. Je to už neúnosné, chodia tadiaľ peší ale aj kočiare aj cyklisti aj vozíčkári - 15 rokov sa tam nič nerobilo, je to v zlom stave.
27. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
04. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Podnet bol preposlaný aj na vedomie VMČ so žiadosťou o zaradenie opravy chodníka do plánov investičných akcii.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania