Jarocká-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

zarasteny chodnik

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za podnet ktorý som preposlala na riešenie stredisku mestských služieb s požiadavkou o očistenie chodníka .
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
22. júl 2020

Martin Tydor

Ďakujem za riešenie, prajem pekný deň.
22. júl 2020

Ondrej Tichy

Takto vyzerá celé mesto!
Stredisko mestských služieb je nefunkčné.
A vôbec celý mestský úrad je nefunkčný.
Hattas je jeden veľký omyl.
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Uvedený chodník bol 28.7.2020 vyčistený.
A. Košičiar Stredisko mestských služieb.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania