Dlhá-zeleň zasahujúca do cyklotrasy

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Iveta 07. augusta 2020

Prerastajúce kríky a burina do cyklotrasy

10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný Odbor Životne prostredie.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
úsek cyklotrasy na Dlhej ul.v priestoroch pri fi.Mediderma bol pokosený. Jednotlivé úseky zmienenej cyklotrasy má v správe viacero subjektov - Slov.správa ciest, mesto Nr aj cestou dodávateľa na údržbu zelene...
Z fotografie nie je zrejmá lokalizácia, v prípade, že ide o iný úsek, informujte nás.
Ďakujem

Ing.Vencelová, OŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania