Olivová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
katarina - mesto 12. augusta 2020

poprosíme o očistenie okolia KD od zeliny, odpadkov ak bude treba
nahl. p. Kráľová

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadaný podnet ktorý bol preposlaný Stredisku mestských služieb.
Prajem pekný deň.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
podnet vyriešený
kopy odviezlo SMS
Kto? SMS - Aktivačné práce

S pozdravom
Mgr. Katarína Bedešová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.