Telgártska-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

upchatá kanalizácia voda sa hromadí pred našou bránou

17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za vami zadany podnet ktorý bol preposlaný stredisku mestských služieb
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsU Cok Steinemannová.
28. február 2021

Ján Frólo

ešte stále je táto kanalizácia upchatá?
07. máj 2021

Ladislav Račko

Podnet bol promptne doriešený.Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.