Chrenová

V riešení
 
September 2018

Geotextília na ihrisku

Chrenová - Lúčna


29. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 
V riešení
 

Neodtekajuca dazdova voda - Bajkalska ul.

Chrenová - Bajkalská


03. septembra 2018

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 
Júl 2018
Vyriešený
 

Zarastený chodník - Nábrežie mládeže

Chrenová - Nábrežie mládeže


17. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 
Máj 2018
Neriešený
 
Apríl 2018
V riešení
 

Zlé nastavenie semafóru

Chrenová - Trieda Andreja Hlinku


25. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

Uzavretý
 

Chýbajúci chodník

Chrenová - Dlhá


03. apríla 2018

Zodpovednosť: Nitra

V riešení
 
Marec 2018
Neriešený
 

Priestranstvo pred OD Lipa

Chrenová - Výstavná


19. marca 2018

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 

Odpadky v kríkoch

Chrenová - Sitnianska


19. marca 2018

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 

Smeti na Tr.A.Hlinku

Chrenová - Trieda Andreja Hlinku


16. marca 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 

Chýbajúci poklop

Chrenová - Nábrežie mládeže


12. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený