Klokočina, Verejné služby, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Jedlíkova-chýbajúce osvetlenie

Klokočina - Jedlíkova
27. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Kmeťova-nadbytočné stĺpy po elektrickom vedení

Klokočina - Kmeťova
23. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Petzwalova-prepadávajúca sa kanalizácia a jej okolie

Klokočina - Petzwalova
27. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Mikovíniho-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Klokočina - Mikovíniho
06. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Partizánska-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Klokočina - Partizánska
03. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Šúdolská-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Klokočina - Šúdolská
03. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Nesvieti lampa

Klokočina - Alexyho
18. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Vycnievajuci kanal

Klokočina - Žilinská
02. marca 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčný elektrický stĺp

Klokočina - Popradská
12. mája 2015 Komentáre10 Hodnotenie0