Staré Mesto

Znamenie pre zákaz odbočovania

Staré Mesto - Hollého


12. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Nevyznačené parkovacie miesta

Staré Mesto - Fraňa Mojtu


06. októbra 2018

Zodpovednosť: Nitra

Zaslané samospráve
 
Vyriešený
 
V riešení
 

Chýbajúce osvetlenie

Staré Mesto - Mostná


03. októbra 2018

Zodpovednosť: Nitra

V riešení
 
September 2018

Pódium

Staré Mesto - Štefánikova trieda


27. septembra 2018

Zodpovednosť: Nitra

Neriešený
 

Zničená cesta na Svätoplukovom námestí

Staré Mesto - Svätoplukovo námestie


18. septembra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Nitra

Neriešený
 

Chodník Napervillska ulica

Staré Mesto - Napervillská


14. septembra 2018

Zodpovednosť: Nitra

V riešení
 

Upchatý odtok v parku

Staré Mesto - Hradná


08. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 
August 2018
Neriešený
 

Ďurková ul., Staré mesto- Odstránenie bariéry na chodníku

Staré Mesto - Ďurková


30. augusta 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 

Stavebny hluk v nedeľu -Tabaň

Staré Mesto - Hviezdna


26. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

V riešení
 
Vyriešený
 

Chýbajúci strom

Staré Mesto - Napervillská


14. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

V riešení
 

Chodnik Napervillska ulica

Staré Mesto - Napervillská


14. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

Neriešený