Javorinská ulica-vrak

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Zjavne to nikomu nevadi ... to auto bolo komplet cele tak pred mesiacom. je to meszi sportovou halou a trafo stanicou ako su kurty.

21. september 2020

michal benka

vrak je odpratany ... bordel vsak ostal.
23. september 2020

michal benka

bordel upratany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania