Beckovská ulica-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve
meno
Sylvia 11. februára 2021

Beckovská ulica smer mosty, poškodená značka, vytrhnutý stĺpik silným vetrom, značka sa nebezpečne nakláňa vo vetre, ak ju vietor utrhne, môže byť nebezpečná

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania