Partizánska ulica- Poškodený rebrík na detskom ihrisku.

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve

zniceny rebrik na detskom ihrisku...nebezpecie urazu...ihrisko za mestskou kniznicou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania