Dubčekova ulica-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Dobrý deň. prosím bolo by možné presmerovať na niekoho kto by vedel pomôcť s údržbou značnej trasy na Salašky? Vďaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania