Piešťanská ulica-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Miro Švorc 05. júla 2022

Dobrý deň,

medzi ubytovňou Milex a RGB Javorina chýba chodník pre chodcov. Veľa ľudí chodí po ceste za robotou alebo nákupmi. Bolo by vhodné zvážiť vybudovanie chodníka aspoň pre peších, príp. cyklistov. Ideálne by bolo potiahnuť ho až po BidFood, ale po Milex je viac než potrebný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania