Piešťanská ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Palo 16. decembra 2022

Obrázok 1
-V odtokovom žľabe zľava je postupne vznikajúca prepadlina.
-Po celej dĺžke jazdného pruhu je cesta nižšie ako betón žľabu – je tam odskok. Vparavo.
Dá sa to opraviť ?
Obrázok 2
-Autá, ktoré vychádzajú zo zdravotného strediska nevidia na prichádzajúce auto zľava.
Je možné kríky presunúť inam ?
Obrázok 3
-Autá, ktoré idú do podjazdu majú zhoršený výhľad na ľudí prichádzajúcich na priechod pre chodcov vľavo.
Je možné kríky presunúť inam ?

16. december 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Nové Mesto nad Váhom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania